Підтримка стабільного курсу гривні майже неможлива в умовах економічної кризи, - Прогнімак

В проект державного бюджету України на 2013 р. уряд закладає курс гривні на рівні 8,11-8,2 за долар. І хоча влада запевняє, що гривня залишиться стабільною, але прогнози експертів викликають занепокоєння в країні. За словами лідера партії "Зелені" Олександра Прогнімака, було нескладно передбачити падіння гривні, тому заява директора групи з суверенних рейтингів Fitch Ratings Чарльза Севілла не стала новиною.

"Мені зрозуміло прагнення влади будь-якими силами утримати курс гривні стабільним - вибори на носі, - коментує лідер партії "Зелені" Олександр Прогнімак. - Але, на жаль, це практично неможливо в умовах економічної кризи. Але нам потрібно дотримуватись спокою, паніка ні до чого хорошого не приведе".

Читайте також: Fitch: гривня може знецінитися на 10% до кінця 2012 року

В 2012 р. гривня поки знецінилася тільки на 1,2%. Міжнародні резерви України впали на 2,5% минулого місяця, а Національний банк витратив 1,8 млрд дол. на підтримку курсу гривні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся