Майже 40 тис. переселенців з Донбасу повернулися додому, - ДержНС

Майже 40 тис. переселенців зі сходу України повернулися додому.

Майже 40 тис. переселенців зі сходу України повернулися додому. Про це повідомив глава ДержНС України Сергій Бочковський, передає його прес-служба.

"Вперше за останні декілька днів спостерігається зменшення кількості переселених людей з районів проведення АТО. Мова йде про реверсне переміщення людей - жителі Сходу України повертаються додому. Так, за минулу добу в місця постійного проживання повернулося 2281 чоловік, з яких значна частина саме в Донецьку область - 1863 людини. Всього, за даними Міжвідомчого координаційного штабу, в рідні будинки вже повернулося 39 550 тис. осіб ", - повідомив Бочковський.

Голова служби зазначив, що люди починають повертатися додому у зв'язку з поступовим відновленням інфраструктури зруйнованих міст і відновлення життєдіяльності на звільнених територіях Сходу України.

"Найвищі показники реверсного переміщення зафіксовано саме з Києва - 23 тис. 404 людини, Харківської - 6021 особа, Одеської - 2720 осіб та Запорізької областей - 1475 осіб. Інші регіони мають дещо нижчі показники, проте повернення людей фіксується з кожної області України ", - зазначив Бочковський.

Він також повідомив, що незважаючи на повернення громадян додому, ще є люди, які тимчасово залишають свої міста. Однак це число з кожним днем зменшується.

Якщо раніше в ДСНС фіксували за добу тисячі переміщених осіб, то за минулу добу з районів проведення АТО і території АР Крим перемістилися лише 391 чоловік, з яких 109 дітей і 94 інваліда. Всього станом на сьогодні служба зафіксувала 268 тис. 520 переміщених осіб, що майже на три тисячі менше, ніж було 13 вересня - 271тис. 614 осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся