Станом на 11 жовтня камери встановлені на 28,25 тис. виборчих дільниць, - підрядчик

Станом на 11 жовтня 2012 р. камери для спостереження за парламентськими виборами в Україні встановлені на 28,25 тис. виборчих ділянок. Про це представники підрядника проекту, компанії "СІТРОНІКС ІТ" в Україні, заявили сьогодні під час представлення роботи апаратури на одній з виборчих дільниць Києва, передає кореспондент РБК-Україна.

"Станом на 11:00 ранку 11 жовтня програмно-апаратних комплексами (ПАК) для спостереження за ходом голосування на виборах народних депутатів обладнано 28 тис. 250 виборчих дільниць в Україні. Щодня встановлюється більше 2700 ПАК, роботи ведуться з восьмої ранку до півночі, тобто кожну хвилину підключається три ПАК. Таким чином, проектна команда на чолі з генеральним підрядником - "СІТРОНІКС ІТ" в Україні, реалізує проект в чіткій відповідності з відведеними термінами і планом робіт", - повідомив представник компанії.

Читайте також: У Полтавській обл. вкрали веб камери з виборчої дільниці

Зазначимо, ПАК складається з ноутбука Hewlett-Packard на базі процесора i5, двох web-камер високого розширення Logitech C310, периферійних пристроїв і засобів комутації. Як зазначив представник підрядника, вся апаратура була куплена за кордоном, зокрема в Росії.

Перша камера буде спрямована на місце видачі бюлетенів і проведення робіт зі списками виборців, друга - на стаціонарні скриньки для голосування.

На сьогоднішній день в реалізації проекту зайняті понад 7 тис. осіб - 600 людей в Києві й 6500 в інших регіонах країни.

Вартість одного комплекту ПАК становить 7 тис. 128 грн. Як уточнили в "СІТРОНІКС ІТ", існують ще інші фінансові пункти контракту. На виборчих дільницях, не забезпечених фіксованим зв'язком, розгортаються точки бездротового зв'язку різних стандартів, закуплені сервери для обробки і зберігання інформації. Створений центр обробки даних (ЦОД) побудований ситуаційний центр, сайт для трансляції, логістика, робота фахівців у регіонах, канали зв'язку.

Партнерами "СІТРОНІКС ІТ" по прокладці телекомунікаційних каналів є "Укртелеком", "ДатаГруп", "МТС Україна" і Wireless Development Alliance.

"Укртелеком" забезпечить роботу систем відеоспостереження на 12 тис. 462 ділянках (38,7% від загальної кількості дільниць), на яких зареєстровано близько 70% виборців. "Укртелеком" займається підключенням по дротовому зв'язку. "ДатаГруп" підключить до мережі 12,6 тис. ділянок (38,7% від загальної кількості дільниць). Всі виборчі дільниці компанія забезпечить сучасною супутниковою технологією, що працює в Ка-діапазоні. За станом на сьогодні "ДатаГруп"вже підключила до мережі більш ніж 9 тис. дільниць. Ще 10% виборчих дільниць забезпечує бездротовим з'єднанням компанія Wireless Development Alliance, що на сьогодні вже виконала 80% робіт. "МТС Україна" підключить 1719 дільниць, на яких відсутній провідний Інтернет.

Нагадаємо, компанія "СІТРОНІКС ІНФОРМАЦІЙНІ технології" в Україні обрана виконавцем робіт зі створення системи відеоспостереження на парламентських виборах. Відповідна постанова (№ 583-р від 20 серпня 2012 р.) була випущена Кабінетом міністрів України. Відповідно до технічного завдання, система охопить 32,2 тис. дільничних виборчих комісій по всій Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся