За попередніми даними, базовий чистий прибуток E.On у I кварталі 2012 р. склав близько 1,7 млрд євро

За попередніми даними, базовий чистий прибуток німецького енергетичного концерну E.On у I кварталі 2012 р. склав близько 1,7 млрд євро проти 1,3 млрд євро за аналогічний період роком раніше.

Варто відзначити, що E.On визначає базовий чистий прибуток як чистий прибуток, скоригований на разові фактори, включаючи доходи/витрати від вибуття активів, реструктуризаційні витрати та інші фактори неопераційного характеру.

Крім того, компанія повідомляє, що показник EBITDA (прибуток до сплати податків, відсотків, зносу і амортизації) за січень-березень 2012 р. складе близько 3,8 млрд євро проти 3,5 млрд євро в I кварталі 2011 р., що перевершило прогнози аналітиків, опитаних Reuters, які прогнозували цей показник на рівні 3,47 млрд євро.

Сьогодні компанія представила попередні дані за основними фінансовими показниками. Повний звіт E.On за I квартал 2012 р. буде опубліковано 9 травня 2012 р.

Також сьогодні компанія підтвердила річний прогноз по прибутку, згідно з яким за підсумками 2012 р. E.On отримає базовий чистий прибуток у межах 2,3-2,7 млрд євро, EBITDA - в межах 9,6-10,2 млрд євро.

Німецька компанія E.On є найбільшим в Європі приватним електроенергетичним і газовим концерном. Концерн співпрацює з ВАТ "Газпром" в проекті газопроводу Nord Stream ("Північний потік"). Для його реалізації "Газпром", німецькі E.On і BASF створили в грудні 2005 р. компанію - оператора будівництва газопроводу Nord Stream AG. Чистий збиток E.On в 2011 р. склав 2 млрд 219 млн євро проти прибутку в 5 млрд 853 млн євро в 2010 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся