Плани Росії з повернення до ПАРЄ провалилися, - Геращенко

Субота 28 квітня 2018 06:03
Плани Росії з повернення до ПАРЄ провалилися, - Геращенко
Фото: Ірина Геращенко (solydarnist.org)

Віце-спікер Ради назвала квітневу сесію ПАРЄ "вдалою і переможною" для України

Основною перемогою України на квітневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) є те, що "всі плани зі швидкого повернення росіян у ПАРЄ без виконання ними резолюцій провалилися". Про це написала перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко у Facebook.

"РЄ відмовилася від ювілейного саміту, задуманого як тріумф повернення Росії. Представники РФ сприймаються в Страсбурзі не просто токсично, це набагато жорсткіше слово...", - зазначила віце-спікер.

Геращенко підкреслила, що нинішня сесія виявилася вдалою і переможною, незважаючи на прогнози щодо її надскладності.

"Командна, злагоджена робота нашої делегації переламала ситуацію. Нам вдалося: внести поправку в резолюцію щодо невиконання резолюцій країнами - членами РЄ про фактичний контроль РФ на окупованому Донбасі", - повідомила віце-спікер.

Вона додала, що дебати по Сирії стали дебатами зі злочинів РФ "і на Донбасі, і в Солсбері, і в Криму".

"У резолюціях з протидії гібридній війні і ВПО згадуються злочини РФ і причетність до всіх війн на континенті , й реальних і гібридних", - відзначила Геращенко.

 

P.S. Квітнева сесія в Страсбурзі прогнозувалася нами як надскладна. А виявилася вдала і переможна. Очікувалося, що...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 27 квітня 2018 р.

Нагадаємо, виступаючи на дебатах щодо корупції усередині ПАРЄ Геращенко заявила, що Росія продовжує серйозно впливати на діяльність Парламентської асамблеї Ради Європи через лобістів та групи підтримки.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся