Петренко вважає, що РФ незаконно утримує на своїй території українських військових

Четвер 07 серпня 2014 14:01
Міністр юстиції України Павло Петренко вважає, що Росія незаконно утримує на своїй території українських військових, які були змушені відступити на її територію.

Міністр юстиції України Павло Петренко вважає, що Росія незаконно утримує на своїй території українських військових, які були змушені відступити на її територію. Про це міністр заявив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вважаємо, що наші військовослужбовці там знаходяться як заручники, тому що немає ніяких правових підстав У Російської Федерації утримувати їх на своїй території",- наголосив Петренко.

Він також не виключив звернення в міжнародні інстанції щодо звільнення українських військовослужбовців.

"Якщо дипломатичні механізми не дадуть свого ефекту, ми включимо правові механізми як крайні заходи. Це звернення до комітети ООН із заявою про те, що одна з країн утримує заручників. Можливі звернення в судові органи, такі як Європейський суд з прав людини та Міжнародний суд ООН. Але це крайні заходи. Я думаю, що набагато швидше це питання вирішиться в дипломатичному форматі",- додав Петренко.

Нагадаємо, на території РФ містяться 18 військовослужбовців Збройних сил України та 28 українських прикордонників.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся