ua en ru

Перші безпілотники для місії ОБСЄ доставлять в Україну через 2 дні

13:01 03.10.2014 Пт
2 мин
Перші два безпілотника для спеціальної мониториноговой місії ОБСЄ доставлять в Україну через два дні.

Перші два безпілотника для спеціальної мониториноговой місії ОБСЄ доставлять в Україну через два дні. Про це сьогодні на брифінгу заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогоднішній момент ті контракти, які були складені ОБСЄ на використання безпілотників, вони вже реалізуються, і перші літаки повинні прибути в Україну через два дні. Це два безпілотники і станція. Ще два безпілотники повинні прибути в Україну до середини жовтня. Ці чотири безпілотники - це саме ті безпілотники, які були законтрактовані ОБСЄ для потреб спеціальної моніторингової місії", - заявив Прокопчук.

За його словами, є пропозиції і готовність з боку Німеччини і Франції про надання додаткових безпілотників для використання в цілях спеціальної місії ОБСЄ. Він зазначив, що є також можливості використання іншої технічної апаратури для спостереження за режимом припинення вогню, як, наприклад, відеокамери і супутниковий зв'язок.

Нагадаємо, 29 вересня Президент України Петро Порошенко висловив стурбованість тим фактом, що ОБСЄ досі не надала безпілотні літальні апарати для верифікації двостороннього режиму припинення вогню на Донбасі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: