Перенесення ухвалення законодавчих рішень з сесійної зали ВР на вул. Банкову покликаний не допустити колапсу в державі, - ПР

Перенесення парламентською більшістю місця прийняття законодавчих рішень з сесійної зали парламенту у приміщення на вул. Банкова, 6/8, де розміщені комітети Верховної Ради, став вимушеним кроком, який покликаний не допустити економічного і суспільно-соціального колапсу в державі, сказано в повідомленні прес-служби Партії регіонів.

За словами лідера парламентської фракції ПР Олександра Єфремова, подальші переговори з опозицією про розблокування парламентської трибуни та відновлення конструктивної роботи парламенту безглузді. «Можна й далі намагатися домовитися з опозицією. Але тут ніякого конструктиву я не бачу. Сьогодні у них одні вимоги, а завтра з'являться інші, і парламент буде заручником такої ситуації», - заявив Єфремов, підкресливши, що опозиція зробила все для того, щоб зірвати переговорний процес.

При цьому, стверджують представники ПР і КПУ, подальша блокада законодавчого органу влади чревата непередбачуваними наслідками для економіки та поточної життєдіяльності всіх галузей народного господарства. Ось уже кілька місяців, в результаті постійного блокування Ради, парламентська більшість не в змозі прийняти цілий пакет законопроектів спрямованих на виконання умов Євросоюзу про підписання з Україною угоди про євроінтеграцію, законодавчих ініціатив, які лежать в основі «Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013 - 2014 рр», пакету соціальних законопроектів.

«Думаю, що всіх нас об'єднує одне - щоб наша держава розвивалася, і щоб кожна гілка влади виконувала свої функції», - резюмував Олександр Єфремов.

Президент України Віктор Янукович, прем'єр-міністр Микола Азаров і перший віце-прем'єр Сергій Арбузов неодноразово зверталися до лідерів опозиційних сил з проханням розблокувати роботу законодавчого органу для прийняття невідкладних стратегічних законопроектів. Рішення парламентської більшості про перенесення пленарних засідань на вул. Банкову, 6/8, підтримали і четверо опозиціонерів, заявивши про свій вихід з фракції «Батьківщини».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся