Перехресний допит показав, що версія Пашинського вірна, - адвокат

НовиниПолітика    13.01.2017 - 18:10
Фото: Сергій Пашинський
Фото: Сергій Пашинський

Юрист назвав нісенітницею заяви про 100-відсоткові докази провини

Заяви колишнього глави адміністрації Януковича і політичного втікача у Росії Андрія Портнова про нібито докази провини депутата Сергія Пашинського (у подіях напередодні Нового року, - ред.) під час сьогоднішнього перехресного допиту фігурантів є абсолютним фейком і засобом натиснути на думку громадськості. Про це в коментарі виданню "Лівий берег" заявив адвокат Пашинського Володимир Раков.

"Заяви про 100% докази провини є абсолютною нісенітницею і нічого спільного з реальністю не мають. Навпаки, перехресний допит доводить, що саме наша версія є правильною, і в майбутньому має стати прецендентом, як реагувати на хуліганську поведінку зловмисників", - пояснив адвокат.

Крім того, за його словами, допит ще триває і неясно, скільки годин сторони будуть з'ясовувати всі деталі інциденту на дорозі біля села Хлепча 31 грудня 2016 року. "У нас немає не те, що рішення з остаточною відповіддю, хто був винен, а хто ні – у нас допити тривають. Про яку підтверджену вину мого підопічного може йти мова?", – підкреслив Раков.

Також на своїй сторінці в Facebook прокоментував версії Портнова і сам Сергій Пашинський.

"Як людина, яка причетна до узурпації влади Януковичем, до законів 16 січня, яскрава зірка "політичних емігрантів Партії регіонів" в Москві стала адвокатом, прокурором і суддею в одній особі?", – написав народний депутат.

Він підкреслив, що відкритий до співпраці зі слідчими, повідомив, що регулярно ходить на допити. "Остаточну крапку щодо ситуації на дорозі в село Хлепча ставитиме суд і тільки суд, а не близькі соратники Януковича, які осіли в Москві і бажають реваншу будь-якою ціною", – резюмував Пашинський.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прокуратура найближчим часом допитає дружину та сина Пашинського Під Києвом п'яний чоловік здійснив напад на нардепа Пашинського, поліція проводить розслідування
On Top