Переговори про припинення конфлікту в Україні повинні проходити в два етапи, - Симоненко

Четвер 07 серпня 2014 14:53

Переговори про мир в Україні повинні проходити в два етапи. Про це повідомив лідер КПУ Петро Симоненко під час зустрічі з представниками Союзу лівих сил у Фінляндії.

За його словами, перший етап - це укладення домовленостей, другий - контроль за їх виконанням.

"Представники Луганської області, Донецької області та Києва, сівши за стіл переговорів, повинні сформувати перелік основних проблем, які, як вони вважають, необхідно вирішити. Наступний етап - це загальнодержавний форум, який, по суті справи, вислухавши програму розв'язання цих проблем, повинен бути гарантом того, що все буде виконано і українське суспільство підтримує цю програму вирішення конфлікту", - сказав лідер КПУ.

На думку Симоненка, перший крок назустріч переговорів повинен зробити Президент України Петро Порошенко.

"Він повинен як Президент першим відвести війська і сказати, що війна закінчилася. Президент країни і свого народу повинен зупинити війну, тому що один з учасників - це офіційна українська армія, головнокомандувачем якої він є", - підкреслив Симоненко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся