На переговорах у Мінську бойовики вимагали покинути стратегічні висоти під Маріуполем

НовиниНадзвичайні події    10.09.2015 - 10:59
Фото: Маріуполь
Фото: Маріуполь

Противник продовжує намагатися зрушити лінію розмежування у глиб території України

У Мінську на засідання робочої підгрупи з безпеки тристоронньої контактної групи вчора, 9 вересня, бойовики вимагали, щоб українські військові залишили стратегічно важливі висоти в Широкино і Старогнатівці Донецької області. Про це у Facebook повідомив керівник кризового центру "Оборона Маріуполя" Роман Соколов.

"Вчора на засіданні контактної групи з врегулювання конфлікту на сході України, представники неіснуючих республік вимагали, щоб українські військові залишили деякі стратегічно важливі висоти в населених пунктах Широкино, Староігнатовка та інші. Пропозиція терористів не знайшло підтримки серед інших учасників переговорного процесу", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив Соколов, таким чином противник продовжує намагатися зрушити лінію розмежування у глиб території України, звільнити добре укріплені рубежі для можливого нанесення удару.

"Ця вимога не може бути виконана, оскільки перераховані противником висоти мають стратегічне значення для оборони Маріуполя, і не будуть залишатися на першу вимогу ворога. Дії бойовиків показують, що ресурс їх винахідливості і фантазії вичерпується", - додав він.

БРИФИНГ КРИЗИСНОГО ЦЕНТРА «ОБОРОНА МАРИУПОЛЯ» 10.09.15Минувшие сутки в окрестностях Мариуполя прошли спокойно. Обстрел...

Posted by Оборона Мариуполя on 9 сентября 2015 г.

Нагадаємо, вчора в закритому для преси режимі проходило засідання підгрупи з безпеки. Як відомо, дана підгрупа займалася узгодженням позицій щодо відведення від лінії розмежування на Донбасі озброєння калібром менше 100 мм.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top