Пентагон має намір удосконалити ядерний арсенал для стримування РФ

Пентагон має намір удосконалити ядерний арсенал для стримування РФ
Фото: глава Міноборони США Ештон Картер

Для модернізації ядерної зброї США знадобляться 108 млрд доларів

Пентагон планує вдосконалити ядерну зброю для стримування Російської Федерації та інших потенційних агресорів. Про це заявив глава міністерства оборони США Ештон Картер, передає ABCnews.

Картер упевнений, що США необхідна модернізація ядерного арсеналу, яка буде коштувати 108 млрд доларів. Для удосконалення свого ядерного арсеналу Штатам знадобитися 5 років.

Глава Пентагону повідомив, незважаючи на те, що холодна війна давно закінчилася, ядерна зброя, як і раніше, потрібна для стримування Росії та інших можливих агресорів від думки, що вони зможуть уникнути покарання в разі ядерної атаки.

"Це протвережуючий факт, що сьогодні найбільш вірогідним застосуванням ядерної зброї може бути не масивний "ядерний обмін" в стилі класичної холодної війни, а швидше нерозумне вдавання до більш дрібних, але все-таки небачено грізних атак, наприклад, від Росії або Північної Кореї", - підкреслив Картер.

Зазначивши при цьому, що в даний момент не існує широкого і динамічного діапазону ядерних загроз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пентагон упевнений, що ІГ може застосувати хімічну зброю у Мосулі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся