Пенсійні виплати для переселенців з 2014 склали 41,8 млрд гривень, - Геращенко

НовиниПолітика    21.09.2016 - 10:25
Фото: Ірина Геращенко
Депутати Європарламенту відвідають Донбас поблизу лінії фронту Питання звільнення заручників має стати пріорітетним для нормандського формату, - Геращенко

На сьогодні 505,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримують пенсійне забезпечення

Пенсійні виплати для внутрішньо переміщених осіб (ВПЛ) з 2014 року склали 41,8 млрд гривень. Про це повідомила віце-спікер парламенту Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомила Геращенко, на сьогодні 505,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримують пенсійне забезпечення, більшість з яких проживає на окупованих територіях.

"Станом на серпень 2014 року на обліку у Пенсійного фонду України перебували 1278,2 тисяч пенсіонерів, та станом на 1 вересня 2016 року до органів Пенсійного фонду України за відновленням виплати пенсії не звернулись лише 149 тисяч осіб", - повідомила вона.

Геращенко також додала, що для України стоїть гостро питання процедури верифікації призначення та відновлення соціальних та пенсійних виплат, так як через відсутність органів державної влади на сході України неможливо отримати доступ до реєстрів.

"Виплачувати пенсії " мертвим душам"- ми собі дозволити не можемо. З 2014 року по серпень 2016 рік виплатила 41,8 млрд гривень на забезпечення пенсійних виплат ВПО", - додала вона.

 

Під час дискусіі з європейськими партнерами піднімалося питання виплат на окупованих територіях. Украінська влада не мож...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 20 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 300 тисяч зареєстрованих переселенців не змогли підтвердити цей статус.

Читайте в розділі

Кабмін сьогодні затвердить план з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

Пентагон має намір удосконалити ядерний арсенал для стримування РФ

Клінтон перемогла Трампа на перших теледебатах в США, - CNN

On Top