Пайєтт розповів про нові поставки військової допомоги США

НовиниПолітика    18.08.2016 - 23:26
Фото: Джеффрі Пайєтт розповів, коли Україні слід очікувати нову партію військової допомоги від США
Фото: Джеффрі Пайєтт розповів, коли Україні слід очікувати нову партію військової допомоги від США

У США вважають, що Україна сама спроможна забезпечити себе необхідною зброєю

Нові поставки військової допомоги Україні від Сполучених Штатів Америки надійдуть найближчими днями. Про це повідомив американський посол Джеффрі Пайєтт в ефірі "Радіо Свобода".

"США надали Україні безпекову допомогу на 600 мільйонів доларів. І я дуже пишаюся тим, що досягнуто - і наші військові навчання у Яворові, і сучасна зброя, ще понад тисяча приладів нічного бачення. Нові поставки будуть у найближчі дні", - сказав Пайєтт.


На запитання, чи отримає Україна коли-небудь протитанкові ракетні комплекси "Джавелін", посол зазначив, що Україна спроможна сама забезпечити себе необхідною зброєю.

"Україна має потужну оборонну промисловість і спроможна сама виробляти власну амуніцію. Я сподіваюся, що завдяки співпраці між нашими промисловими галузями у найближчі місяці і роки потужності оборонної промисловості України будуть зміцнюватися", - зазначив він.

Нагадаємо, по мнению посла Украины в США Валерия Чалого, вопрос поставок в Украину летальных вооружений из США может быть еще раз рассмотрен после выборов президента Соединенных Штатов.

On Top