ru ua

Патрульна служба в Одесі та Львові може запрацювати з 20 серпня, - Аваков

Патрульна служба в Одесі та Львові може запрацювати з 20 серпня, - Аваков Фото: Арсен Аваков

Після цього на вулицю вийде патрульна поліція в Харкові

Патрульна служба України вийде на вулиці Одеси і Львова орієнтовно з 20 серпня. Про це журналістам заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає кореспондент РБК-Україна.

"Кінець літа, на рівні 20 серпня - це Одеса і Львів. Через три-чотири тижні - Харків. Потім у нас Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, а далі ми будемо дивитися, як буде йти набір, і наскільки у нас буде вистачати коштів", - повідомив Аваков.

Відзначимо, Президент України Петри Порошенко на церемонії прийняття присяги патрульної поліцією Києва на Софіївській площі висловив надію, що скоро нова патрульна служба запрацює по всій Україні.

"Саме сьогодні, тут, на цьому святому місце і створюється історія, тому що ми є свідками втілення в життя однієї з найбільш масштабних реформ нашої держави. В основі цієї реформи - модель переходу від каральної до сервісної функції діяльності правоохоронних органів. Реформування МВС розпочато зі столиці, і цей процес триватиме, і скоро ми побачимо патрульних поліцейських на вулицях Львова, Харкова, Одеси, а, зрештою, і по всій Україні. Але для цього потрібен ваш успішний практичний досвід, ваш приклад, щоб люди побачили і переконалися, що країна змінилася, і найбільшою символ корупції - українське ДАІ - перетворилося в саму чесну і порядну, найбільш патріотичну і саму сильну українську патрульну поліцію", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні в Києві починає роботу патрульна поліція.