ru ua

Пасажиропотік через лінію зіткнення на Донбасі знизився на 90%, - ДонОДА

Пасажиропотік через лінію зіткнення на Донбасі знизився на 90%, - ДонОДА

Між окупованою бойовиками і проросійськими сепаратистами та звільненою від них частинами Донецької області пасажиропотік знизився майже на 90%. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Донецької обласної державної адміністрації.

"У департаменті розвитку базових галузей промисловості ДонОДА повідомили, що після введення пропускного режиму пасажиропотік між окупованою і вільної частинами Донецької області скоротився майже на 90%. Це пов'язано з тим, що люди, які не мають пропусків, побоюються вирушати в дорогу", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що станом на 12:00 28 січня з Донецька в напрямку Маріуполя, Курахового та Слов'янська вирушили всього по два - три автобуси. Для порівняння: у мирний час з обласного центру до Маріуполя автобуси відправлялися кожні 15 хвилин.

Разом з тим, регулярне автобусне сполучення між окупованою і вільної частинами регіону здійснюється - з Донецька відкрито рух у напрямку Маріуполя, Курахового і Слов'янська.

Нагадаємо, з 21 січня в зоні проведення АТО на Донбасі почала діяти система перепусток.Подати заявку на отримання перепустки можна у містах Старобільськ, Дебальцеве, Маріуполі та в селищі Велика Новосілка.