В ПАРЄ заявили, що ОБСЄ не може гарантувати безпеку проведення виборів на Донбасі

НовиниПолітика    12.10.2016 - 21:38
Фото: Ірина Геращенко
Фото: Ірина Геращенко
ЄНП і консерватори не будуть підтримувати повернення Росії в ПАРЄ Для проведення виборів на Донбасі потрібно підвищити безпеку, - ПАРЄ

Таким чином, ні про які вибори на окупованому Донбасі поки не може бути й мови

Парламентська асамблея Ради Європи визнала, що ОБСЄ не може гарантувати безпеку проведення виборів на Донбасі. Про це на своїй сторінці у Facebook написала постійний член делегації України в ПАРЄ, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Герой дня - Марілуїза Бек. Вона визнала, що якщо ОБСЄ не може гарантувати безпеку двох доповідачів на окупованих територіях, то ОБСЄ не може гарантувати безпеку виборів. А отже, ні про які вибори на окупованому Донбасі поки не може бути й мови. Це зафіксовано в резолюції ПАРЄ, яку підтримали 87 членів Асамблеї. Ми отримали потужний аргумент в наших дискусіях з західними партнерами", - написала вона.

 

Героі Дня - Мерілуіза Бекк і Христина Зеленкова . Вони визнали, що якщо ОБСЄ не може гарантувати безпеку двох доповідачів...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 12 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за дві резолюції по Україні з запропонованими поправками української делегації.

Теги: ОБСЄ, ПАРЄ
Читайте в розділі

Правозахисники повідомили про поновлення РФ і Асадом ударів по Алеппо

Вибори в США: Трамп оголосив плани на перші 100 днів президентства

Суд у Єгипті підтримав вирок Мурсі щодо заворушень 2012 року

On Top