Партія регіонів задоволена своїм результатом на Прикарпатті, - В.Чуднов

Неділя 07 листопада 2010 14:18

Партія регіонів задоволена своїм результатом на Прикарпатті. Про це заявив голова обласної організації партії, народний депутат Василь Чуднов, повідомляє радіо «Свобода».

За партійними списками на виборах до обласної ради за її представників проголосувало 7,18% виборців.
По мажоритарних округах пройшло ще п'ять висуванців цієї політичної сили, в тому числі голова обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк, міністр охорони здоров'я Зіновій Митник та заступник міністра юстиції Богдан Гдичинський.
За кількістю набраних голосів Партія регіонів на четвертому місці, попереду ідуть ВО «Свобода», «Батьківщина», «Фронт змін».
До Івано-Франківської міської ради пройшли представники семи політичних сил, причому суттєво лідирує «Свобода». Партія регіонів на четвертій позиції, за партійними списками вона набрала 7,78% голосів.
Три депутати від Партії регіонів у міськраді попереднього скликання увійшли і в теперішню.
За результатами виборів 2006 р. Партія регіонів мала чотирьох представників в Івано-Франківській і трьох у Коломийській міськрадах.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся