ua en ru

Партія "Голос народу" пропонує повне "перезавантаження" влади, - Івченко

Голова нової центристської партії "Голос народу" Роман Івченко назвав серед її головних завдань забезпечення єдності країни, "перезавантаження" влади, конституційну реформу, боротьбу з корупцією, зовнішньополітичну помірність, підтримку бізнесу та формування потужного середнього класу. Про це він заявив сьогодні, 17 травня, на позачерговому з'їзді партії.

"Ми - об'єднання однодумців, яка бачить своє майбутнє в роботі на благо українського народу з метою реалізації його законного права жити в сучасній цивілізованій країні", - заявив Івченко, виступаючи перед делегатами з'їзду.

Лідер партії піддав критиці дії української влади - як за всі роки незалежності, так і нинішньої.

"За своєю суттю змінилися тільки особи, а не система вироблення і прийняття рішень... Влада, на жаль, більше мислить лише категоріями свого політичного виживання", - сказав він.

Характеризуючи зовнішньополітичну позицію партії, Івченко зазначив, що "однобока зовнішня політична орієнтація в умовах сучасної глобалізації, є яскраво вираженою ознакою політичної периферійності".

"Україна відчуває, що світова спільнота дедалі більше переймається завданням збереження нашої країни як повноправного суб'єкта міжнародного права. Ми щиро вдячні вам за це всім урядам, які простягають українського народу руку допомоги!" - зазначив голова партії "Голос народу".

В числі завдань партії, проголошених лідером, - співпраця з громадянським суспільством в розробці стратегічної програми антикризових заходів, і вимагання від влади реалізації поставлених суспільством завдань; динамічна протидія корупції, розділення бізнесу і влади, люстрація корумпованих політичних еліт.

"Ми вважаємо, що корупція в Україні повинна бути прирівняна до державної зради", - заявив Івченко.

Партія "Голос народу", за словами її лідера, виступає за досягнення громадянського миру в країні шляхом проведення конституційної реформи, заснованої на вірності принципам цілісності, суверенітету і територіальної цілісності країни. Зокрема, "рішення на конституційному рівні мовної проблеми, враховуючи ментальні та історичні особливості регіонів і громадян України на підставі Європейської Хартії".
Підсумком з'їзду стало рішення активно розвивати партійну структуру.