Партії "За Україну" і "Фронт змін" домовилися підготувати спільні списки кандидатів у депутати, - В'ячеслав Кириленко

Четвер 22 грудня 2011 11:06

Партії "За Україну" і "Фронт змін" домовилися про спільну опозиційну діяльність і підготовку спільних списків кандидатів у депутати. Про це на брифінгу повідомив лідер депутатської групи "За Україну" В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми уклали угоду і об'єднали зусилля для здійснення спільної опозиційної діяльності... Наша основна мета - це перемога на чергових парламентських виборах у 2012 р., тому політична партія "За Україну" відмовляється від висунення кандидатів у загальнодержавному багатомандатному окрузі на чергових виборах, а політична партія "Фронт змін" підтримає погоджених кандидатів, запропонованих партією "За Україну" на окремих одномандатних виборчих округах", - сказав Кириленко.

Він також зазначив, що після завершення виборчої компанії партія "За Україну" об'єднається з партією "Фронт змін" шляхом вступу в неї і за результатами виборів сторони сформують спільну депутатську фракцію "Фронт змін" в парламенті.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся