Парламентська більшість налаштована на конструктивну роботу навіть поза стінами Верховної Ради, - нардепи

Народні депутати з парламентської більшості налаштовані на конструктивну роботу, навіть якщо засідання Верховної Ради не будуть проходити в приміщенні на вул. Грушевського, 5. Про це заявляють представники більшості у ВР.

«З пакетами напрацьованих законопроектів ми вже три місяці ходимо до парламенту. У нашому комітеті таких законопроектів 112, а я не можу навіть доповісти з трибуни про суть одного з них. У таких умовах працювати, м'яко кажучи, важко», - заявив голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік.

Такої ж думки дотримується і народний депутат з фракції ПР Микола Жук. «Наприклад, ми повинні розглянути проект про перерахунок пенсій. Інший важливий документ - про присвоєння пенсій за заслуги перед Україною для батьків-вихователів, які самостійно виховують п'ять і більше дітей. Ці та інші законопроекти потрібно приймати, парламент повинен працювати», - сказав він.

Народний депутат Олег Царьов переконаний, що опозиція блокує парламент з надуманих причин. «Депутати, які називають себе демократами і лібералами, не дають працювати за демократичними законами, коли парламентська більшість може приходити в зал і голосувати. Для мене, як депутата, незрозуміло, чому держава витрачає величезні гроші на підтримку роботи ВР, а ми не працюємо», - заявив Царьов.

На його думку, Верховна Рада повинна працювати, в незалежності від місця, де це відбувається - у будівлі на Грушевського, 5, або в іншому приміщенні. «Регламент ВР не забороняє збиратися депутатам в інших приміщеннях, окрім будівлі ВР. Не думаю, що до світової економічної нестабільності треба додавати ще й внутрішню політичну нестабільність України. Блокувати роботу центрального органу влади - це грубе порушення закону. І ми не хочемо цьому сприяти», - резюмував Царьов.

Читайте також: Більшість проголосувала за проведення сесії ВР в залі на вул. Банковій

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся