ru ua

Парламент виділив 20 млн грн для поповнення статутного капіталу ГК "Ядерне паливо"

Верховна Рада України (ВР) виділила на розвиток нової бюджетної програми "Поповнення статутного капіталу державного концерну (ГК) "Ядерне паливо" 20 млн грн.

Верховна Рада України (ВР) виділила на розвиток нової бюджетної програми "Поповнення статутного капіталу державного концерну (ГК) "Ядерне паливо" 20 млн грн. Про це повідомляється на сайті ВР.

"Передбачити видатки розвитку новою бюджетною програмою "Поповнення статутного капіталу державного концерну "Ядерне паливо" з метою придбання Концерном акцій додаткової емісії ЗАТ "Завод з виробництва ядерного палива" в сумі 2 млн грн", - йдеться у висновку комітету.

Нагадаємо, народні депутати України сьогодні прийняли без обговорення законопроект № З000 "Про державний бюджет України на 2014 р.". За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.

Голова комітету з питань бюджету-Євген Геллер запропонував врахувати кілька додаткових пропозицій до законопроекту, зокрема зміни редакцій низки статей і зазначив, що для обліку цих пропозицій необхідно уточнити відповідні показники доходів і видатків за загальним та спеціальним фондами, збалансувавши показники загального фонду за рахунок збільшення зовнішніх запозичень з відповідним коригуванням показників дефіциту і державного боргу.