Парламент розширив перелік держчиновників

НовиниПолітика    20.10.2016 - 13:17
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Документ підтримав 241 парламентарій

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5263 "Про внесення змін до закону "Про державну службу" (щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп)". Документ підтримав 241 парламентарій, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, законом передбачається включити посади працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп) до посад працівників патронатної служби.

"При прийнятті цього закону (про державну службу - ред.) не було фактично поширено його дію і на працівників секретаріатів фракцій. Хоча секретаріат фракції є структурою, діяльність якої фактично спрямована на надання допомоги у здійсненні депутатськими фракціями їх повноважень, і повинна складатися з фахівців, які користуються довірою політичної партії, що сформувала депутатську фракцію", - зазначають автори законопроекту в пояснювальній записці.

Прийняття закону не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні оголосили 52 конкурсу на вищі посади державної служби і посади державних секретарів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся