Парламент Ірану допитає Ахмадінежада за підозрою в економічному шахрайстві

НовиниПолітика    31.10.2011 - 10:09

Парламент Ірану допитає Президента Ісламської республіки Махмуда Ахмадінежада за підозрою в участі в економічному шахрайстві, передає Associated Press. Ахмадінежад стане першим іранським Президентом, покликаним парламентом на слухання.
Раніше 73 парламентарія подали петицію з вимогою провести допит Президента на підставі звинувачень у причетності до шахрайства, пов'язаного з діяльністю Міністерства економіки країни. Так, економічне відомство підозрюється у відмиванні 2,6 млн дол. бюджетних грошей. Справа про шахрайство пов'язана з використанням підроблених документів для отримання кредиту принаймні від двох іранських державних банків для покупки державних компаній. У цьому зв'язку міністр економіки Шамсоддін Хоссейні буде відсторонений від посади 1 листопада ц.р.
Ахмадінежад і його прибічники останнім часом постійно зазнають критики з боку політичних конкурентів. Так, Есфандіарі Рахім Машаї, обраний Ахмадінежадом на роль наступника на виборах 2013 р., був змушений відмовитися від участі в передвиборній гонці після серії звинувачень, які ганьбили його репутацію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top