Папа Франциск провів у Ватикані масштабну реформу правосуддя

У четвер, 11 липня, Папа Римський Франциск видав спеціальний указ, який передбачає реформу системи правосуддя Ватикану.

Згідно з реформою, скасовується довічне ув'язнення і при цьому максимальний тюремний термін встановлюється на позначці 30-35 років, а також вводяться поняття "катування" та "злочини проти людяності", пише італійська газета Corriere della Sera.

Документ також передбачає введення ряду заходів, спрямованих на боротьбу з відмиванням грошових коштів та протидію світовому тероризму.

Крім того, запропоновані понтифіком зміни спрямовані на посилення захисту неповнолітніх, повідомила в четвер служба друку Святого престолу.

Згідно запропонованої понтифіком реформу, "кримінальне законодавство Ватикану буде приведено у відповідність з положеннями основних міжнародних конвенцій, зокрема, Конвенції ООН з протидії корупції".

Як зазначає видання Corriere della Sera, реформа, проведена понтифіком, носить історичний характер, оскільки кримінальне правосуддя Ватикану не змінювалося з 1929 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся