ПАТ "Волиньгаз" перевірив 60 тис. осель споживачів з метою запобігання небезпечним ситуаціям

ПАТ "Волиньгаз" перевірив 60 тис. осель споживачів з метою запобігання небезпечним ситуаціям
Фото: газ (dtek.com)

Компанія проводить подібні заходи під час опалювального сезону, коли газові прилади використовують найбільше

Упродовж 2017 року спеціалісти ПАТ "Волиньгаз" провели планово-технічне обслуговування кожної четвертої оселі в області. В опалювальний період на Волині не зафіксовано жодного випадку отруєння чадним газом. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія "Волиньгаз" проводить подібні заходи під час опалювального сезону, коли газові прилади використовують найбільше. Однак, обстеження димовентиляційних каналів в квартирі або будинку не є монопольною послугою.

"Перевірку та обслуговування димарів проводять спеціалізовані організації з державним дозволом на такі роботи. Власник будинку може самостійно обрати спеціалізовану організацію та здійснити обов’язкову перевірку", - зазначив  начальник управління експлуатації, головний інженер ПАТ "Волиньгаз" Андрій Цибульський.

Газорозподільні компанії не зобов’язані проводити перевірку димоходів та вентиляційних каналів будинків. Цей обов’язок покладено на балансоутримувача, в приватному будинку – на самого споживача.

Клієнти ПАТ "Волиньгаз" можуть самостійно обрати компанію, яка проводить обслуговування та ремонт димоходів і вентиляційних каналів. Після перевірки, спеціалізовані організації надають споживачеві акт придатності димаря, який абонент потім надає газовій компанії. В разі несправності димових або вентиляційних каналів ПАТ "Волиньгаз" зобов’язане припинити газопостачання.

Газорозподільна компанія "Волиньгаз" наполегливо рекомендує власникам приватних будинків отримувати такі акти. В разі якщо газовий опалювальний прилад (наприклад, двоконтурний котел) працює весь рік - то два рази на рік, якщо опалювальний прилад працює сезонно - один раз на рік.

Несправність димоходів призводить до скупчення чадного газу в приміщенні та отруєння людей. Тому фахівці ПАТ "Волиньгаз" зобов’язані попереджати такі випадки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся