ПАТ "Волиньгаз" повністю профінансувало об’єкти державного майна

ПАТ "Волиньгаз" повністю профінансувало об’єкти державного майна
Фото: газ (vl.104.ua)

У першому кварталі 2018 року компанія планує завершити фінансування  заходів щодо заміни будинкових регуляторів тиску газу на 100%

ПАТ "Волиньгаз" у 2017 році в повному обсязі профінансувало об’єкти, які відносяться до державного майна. Минулого року компанія витратила на модернізацію газових мереж понад 11 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Для забезпечення стабільної  роботи системи газопостачання області, безперебійного та безаварійного газопостачання ПАТ "Волиньгаз" минулого року витратило на модернізацію газових мереж понад 11 млн гривень, на встановлення індивідуальних лічильників - більше 12 млн гривень.

Упродовж трьох останніх років товариство інвестувало в модернізацію обладнання газорегуляторних пунктів (ГРП) і шафових регуляторних пунктів газу (ШРП) понад 20 млн гривень, що становить 97% від запланованих 21,3 млн гривень.

"Згідно з інвестпрограмою, в 2017 році ПАТ "Волиньгаз" загалом спрямувало більше 50% інвестиційних коштів на реконструкцію і модернізацію мереж, а також на капітальний ремонт обладнання на газорегуляторних пунктах. Компанія направила на модернізацію близько 15 млн гривень. На капремонт, реконструкцію системи газопостачання необхідно щорічно інвестувати понад 29 млн гривень", – зазначив голова правління ПАТ "Волиньгаз" Мирослав Коротя.

У першому кварталі 2018 року компанія планує завершити фінансування  заходів щодо заміни будинкових регуляторів тиску газу на 100%. У 2017 році через систему закупівель "ProZorro" товариство придбало італійське запірно-регулююче обладнання для 39 ШРП та 16 ГРП.

Також закуплене сучасне обладнання для заміни 27 СКЗ та 47 відключаючих пристроїв, придбало матеріали для реконструкції 1,2 км газопроводів. Загальна сума витрачених коштів перевищує 11,2 млн гривень без ПДВ.

Загалом, в експлуатації газорозподільної компанії 109 газорегуляторних пунктів і  98 шафових регуляторних пунктів газу зі строком експлуатації понад 40 років.

Торік інвестиційна програма ПАТ "Волиньгаз" була профінансована лише на 77%. Так відбувається тому, що тарифна виручка підприємства прив’язана до обсягів споживання газу. З 2014 року вони суттєво знижуються. Цих коштів вистачає лише для підтримання безперебійного та безаварійного газопостачання, але ніяк не на оновлення мереж.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся