ПАТ "Вінницягаз" влітку обстежить 5 тисяч км газових мереж та понад сотню споруд на них

ПАТ "Вінницягаз" влітку обстежить 5 тисяч км газових мереж та понад сотню споруд на них
Фото: газова труба (vl.104.ua)

На виконання усіх робіт буде скеровано півмільйона гривень

Впродовж літа ПАТ "Вінницягаз" виконає основні технічні роботи на газорозподільній системі області для стабільної доставки газу клієнтам в опалювальному сезоні. Зокрема, фахівці компанії обстежать майже 5 тисяч км газових мереж, перевірять роботу понад 130 газорозподільних пунктів та майже на 700 шкафних установках, які регулюють тиск газу при його подачі споживачу. На виконання усіх робіт, враховуючи локальні ремонти ділянок газопроводів, буде скеровано півмільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах впродовж травня-серпня відбудуться поетапні планові зупинки приблизно на 27 газорозподільних станція. Через це на період виконання робіт споживачам із 350 населених пунктів буде тимчасово призупинено газопостачання.  

"Ми просимо наших клієнтів, які тимчасово залишаються без газу, з розумінням поставитися до ситуації. Адже мова йде про їхню безпеку, про забезпечення стабільного та безаварійного газопостачання в опалювальний сезон. А літня пора - це єдиний час, коли газорозподільна компанія може та повинна провести усі ремонтні роботи, підготувати газові мережі до підвищеного споживання палива в осінньо-зимовий період", - розповів головний інженер ПАТ "Вінницягаз" Михайло Дзіміна.

Так, за півтора місяці на Вінниччині було вже призупинено 14 газорозподільних станцій. За цей період фахівці компанії обстежили 3,2 тис. км газопроводів високого, середнього та низького тисків та провели зварювальні роботи, пов’язані з заміною запірних пристроїв, ущільнюючих прокладок на засувках та заміною флянців. Також, на газопроводах високого тиску проведене обслуговування відключаючих пристроїв, замінено прокладки на флянцях та здійснено опресування газопроводів для виявлення та усунення можливих витоків газу.

Левова частка робіт по обстеженню, ремонту та профілактиці газових мереж області, підготовці їх до наступного опалювального сезону ПАТ "Вінницягаз" намагається виконати саме в літній період. Адже саме в цей час усі роботи можна провести з мінімальним дискомфортом для споживачів та підготувати газорозподільну систему області до опалювального сезону. Однак, через сезонність надходження коштів тарифу на розподіл, які залежать від обсягів споживання газу, компанія не може в повному обсязі профінансувати влітку усі заплановані ремонтні роботи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся