"Укрзалізниця" планує завершити 2017 року з прибутком 100 млн гривень

"Укрзалізниця" планує завершити 2017 року з прибутком 100 млн гривень
Фото: "Укрзалізниця" розраховує на прибуток у 2017 році (facebook.com golovauz)

Компанія змогла зменшити свою заборгованість за кредитами на 5 млрд гривень

Національний ж/д перевізник ПАТ "Укрзалізниця" планує завершити 2017 рік з прибутком 100 млн гривень. Про це під час підсумкової річної прес-конференції Міністерства інфраструктури України повідомив в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає кореспондент РБК-Україна.

Він також зазначив, що за рік компанія змогла скоротити свою заборгованість за кредитами на 5 млрд гривень.

"Укрзалізниця" вперше за останні роки стала прибутковою. Цей рік ми плануємо завершити з прибутком 100 млн гривень ... За цей рік ми змогли зменшити наш кредитний портфель на 5 млрд гривень ", - сказав Кравцов.

Нагадаємо, Кабінет мінстрів України затвердив розпорядження "Про затвердження консолідованого фінансового плану публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" на 2017 рік.

Проектом фінансового плану передбачений обсяг перевезень 233 мільярди тонн кілометрів, чистий дохід від реалізації продукції - 76,1 мільярда гривень, чистий прибуток - 62,9 мільйона гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся