ПАТ "Миколаївгаз" вдвічі скоротило витрати пального завдяки системі GPS-навігації

ПАТ "Миколаївгаз" вдвічі скоротило витрати пального завдяки системі GPS-навігації
Фото: ремонт газопроводу (104.ua)

Перевагами GPS-моніторингу є також зниження рівня зношеності транспорту і витрат на ремонт

Після впровадження системи GPS-моніторингу витрати пального скоротилися в два рази. Замість 1,2 тис. тон пального автотранспорт ПАТ "Миколаївгаз" використовує тільки 600 тон на рік. Про це повідомляє прес-служба компанії.

З моменту впровадження нової GPS-системи підприємство скоротило витрати на пальне майже вдвічі. Так, наприклад, ще у 2012 році автівки "Миколаївгазу" без трекерів спожили 1,2 тис. тон пального, а в 2016 році машини, вже обладнані новою системою, витратили всього 600 тон.

Основними перевагами GPS-моніторингу є не лише зменшення витрат на паливно-мастильні матеріали, а й зниження рівня зношеності транспорту і витрат на ремонт. Ця стаття витрат скоротилась також на 20%.

"Супутниковий зв'язок допомагає отримувати інформацію про місцезнаходження, швидкість і кілометраж пробігу кожного авто. Тож ця система дозволяє компанії щороку заощаджувати близько 50% від загального об’єму витрат", - розповідає технічний директор ПАТ "Миколаївгаз" Дмитро Сдобнов.

Запровадження GPS-моніторингу дозволило повністю змінити логістику, заощадити час, пальне і підвищити рівень якості обслуговування споживачів Миколаївської області, адже зекономлені кошти ПАТ "Миколаївгаз" спрямовує на підвищення якості обслуговування клієнтів.

Система моніторингу дозволяє встановити контроль над транспортними засобами, запобігти їх нецільовому використанню і підвищити продуктивність праці. Спостереження за кожним авто відбувається у режимі онлайн. Це дозволяє диспетчеру визначити місце перебування машини та оперативно спрямувати на виклик споживача чи ліквідацію аварійної ситуації, що значно скорочує час прибуття аварійної бригади на об’єкт.

У 2013 році ПАТ "Миколаївгаз" розпочало програму з модернізації автопарку і долучилось до проекту із впровадження GPS-моніторингу. Одним із ключових етапів оптимізації роботи службового транспорту стало впровадження супутникової навігації. Вже на початку 2014 року всі автомобілі компанії було оснащено новою системою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся