Плладій сьогодні піднявся до цінової позначки 745 дол./унція

Палладій сьогодні вранці досяг максимуму за три дні, піднявшись до цінової позначки 745,00 дол./унція, після чого інтерес до покупок ослаб. На поточний час операції з активним ф'ючерсом на паладій (грудень) обмежені діапазоном 734,40-745,00 дол./унція. Ціна останньої угоди з паладієм в даний час складає 735,40 дол./унція, що на 0,6% нижче ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 14 листопада на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX склала 739,80 дол./унція.
З початку дня унція паладію на NYMEX подешевшала на 4,40 дол. Негативна динаміка котирувань викликана технічними продажами паладію, який сьогодні дешевшає через корекцію на ринку платини.
Напередодні паладій на NYMEX перший раз за шість торгових днів трохи подорожчав. За підсумками торгів 14 листопада офіційна ціна паладію трохи відіграла своє падіння за попередні п'ять сесій і підросла на 4,35 дол./унція (+0,6%), зберігши технічний потенціал для продовження росту.
По всій видимості, сьогодні і на найближчі дні цінова динаміка котирувань паладію на NYMEX буде обмежена рівнем підтримки 730,00 дол./унція і рівнем опору 750,00 дол./унція, вважають експерти.
Інтерес до активних покупок паладію ослаб після того, як 7 листопада його котирування досягли максимального значення більш ніж за два з половиною місяці - 765,00 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся