Пакистан і Білорусь підписали договір про дружбу і співробітництво

Пакистан і Білорусь підписали договір про дружбу і співробітництво
Фото: Лукашенко

Сторони обіцяють відкрити один у одного дипломатичні представництва

Президент Білорусії Олександр Лукашенко і прем'єр-міністр Пакистану Наваз Шаріф підписали в Мінську договір про дружбу і співробітництво між країнами. Про це повідомляє російська служба BBC.

"Ми просто зобов'язані використовувати потенціал наших (і Білорусі, і Пакистану) хороших відносин з Китаєм. І трикутник Мінськ - Пекін - Ісламабад, враховуючи взаємодоповнюваність кожного в географічному та економічному сенсі, може стати перспективною формулою взаємодії", - заявив Лукашенко на зустрічі з Шаріфом.

За словами Наваза Шаріфа, підготовка до будівництва посольства Пакистану в Мінську вже йде повним ходом: для дипломатичного представництва обрано земельну ділянку, яка прем'єр Пакистану оцінив як одне з найкращих місць в білоруській столиці.

Відзначимо, делегації Національної академії наук Білорусії відвідали Пакистан.

Нагадаємо, на початку серпня в Мінську відбулося перше в історії двох країн засідання спільної комісії з військово-технічного співробітництва. У дні візиту до Білорусі Наваза Шаріфа працює двосторонній бізнес-форум.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся