П.Симоненко: Президент зобов"язаний скасувати свої укази про звільнення суддів КСУ і С.Піскуна та вивести з РНБО І.Плюща.

Лідер КПУ Петро Симоненко заявляє, що Президент зобов"язаний скасувати свої укази про звільнення суддів КСУ та указ про звільнення Святослава Піскуна з посади генерального прокурора. Про це повідомляє прес-служба КПУ. "Зокрема, необхідно відновити роботу Конституційного Суду для чого президент зобов"язаний скасувати свої укази про звільнення суддів, як такі, що були видані всупереч діючому законодавству. Треба розблокувати роботу Генпрокуратури і скасувати указ про звільнення С.Піскуна з посади генпрокурора", - сказав він. Крім того, лідер КПУ заявляє про необхідність виведення зі складу РНБО голів облдержадміністрацій і секретаря РНБО Івана Плюща. П.Симоненко також наголошує на необхідності скасування Президентом указу про підпорядкування собі Внутрішніх військ.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся