Очікування українців щодо курсу гривні до долара покращилися

Київ, Середа 16 вересня 2020 13:46
Очікування українців щодо курсу гривні до долара покращилися
Фото: курс долара (Віталій Носач, РБК-Україна)

Очікування українців щодо курсу гривні впродовж найближчих 3 місяців дещо покращилися

Індекс споживчих настроїв в Україні в серпні 2020 року склав 68,5 п., що на 1,8 п. вище, ніж у липні. Індекс девальваційних очікувань знизився на 4,9 п. - до значення 156,9.

Про це свідчать дані щомісячного дослідження компанії Info Sapiens.

У серпні індекс поточного становища незначно зріс і складає 62,5, що на 1,8 п. вище за показник минулого місяця. Індекс економічних очікувань у серпні майже незмінний та складає 72,5.

У серпні показник індексу очікуваної динаміки безробіття покращився і складає 140,0, що на 10,0 п. нижче за показник минулого місяця. Індекс інфляційних очікувань змінився також не значно - зріс на 0,9 п. до рівня 186,1.

"Суттєвих змін у значенні індексів у серпні не відбулося. Індекси стабільні зі слабкою тенденцією до покращення" - коментують аналітики Info Sapiens.

Очікування українців щодо курсу гривні до долара покращилися

Нагадаємо, в липні 2020 року індекс девальваційних очікувань українців зріс на 19,1 п. - до значення 161,8.

Зазначимо, за даними НБУ, керівники українських підприємств очікують середнє значення обмінного курсу через 12 місяців на рівні 28,28 грн/долар.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся