Усунутий за корупцію прем'єр Пакистану назвав брата своїм наступником

НовиниПолітика    29.07.2017 - 21:26
Фото: Наваз Шариф (flickr.com World Economic Forum)
Фото: Наваз Шариф (flickr.com World Economic Forum)

Свого бажаного наступника він назвав у зверненні до своїх однопартійців 29 липня

У Пакистані Наваз Шариф, якого  усунули з посади прем'єр-міністра країни через корупцію, хоче бачити на чолі уряду країни свого брата Шахбаза. Свого бажаного наступника він назвав у зверненні до своїх однопартійців 29 липня 2017 року, передає DW.

Зазначено, що поки Шахбаз Шариф не може обійняти цю посаду, оскільки він не є членом парламенту Пакистану.

Наразі тимчасовим виконувачем обов'язків прем'єра має стати Шахід Хакан Аббасі, який зараз є міністром нафти та природних ресурсів Пакистану.

"Я підтримую Шахбаза Шарифа після мене, але йому потрібен час для участі у виборах. Тому на цей час я пропоную Шахіда Хакана Аббасі", - заявив Наваз Шариф у телевізійній промові.

Планується, що Шахбаз Шариф піде на довибори в окрузі, від якого до парламенту пройшов його брат.

28 липня Наваза Шарифа усунули з посади прем'єра Пакистану ухвалою Верховного суду за результатами антикорупційного розслідування. Він став фігурантом розслідування за звинуваченням у причетності його родини до відмивання грошей і корупції. В оприлюднених у 2016 році "панамських документах" фігурували імена його дітей.

Як повідомляється, причиною відсторонення стало те, що Наваз не повідомив про отримання зарплатні від компанії свого сина, яка зареєстрована в Об'єднаних Арабських Еміратах, розміром 2,7 тисячі доларів на місяць. І хоча прем'єр не забирав ці гроші, він не повідомив про них, тим самим порушивши обов'язок парламентаря бути "чесним".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пакистан 16 липня 2017 року заявив про початок нової військової операції проти "Ісламської держави" поблизу кордону з Афганістаном.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top