Оцінювати російські фільми на пропаганду буде спецкомісія при Держкіно України

Понеділок 16 лютого 2015 09:25
Оцінювати російські фільми на пропаганду буде спецкомісія при Держкіно України
Відсівати російське кіно в Україні буде Держкіно

Оцінювати, чи міститься в російських фільмах пропаганда силових структур і, таким чином, підпадає фільм під заборону, буде спеціальна комісія при Державному агентстві з питань кіно України. Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів голова агентства Пилип Іллєнко.

"Вводиться критерій заборони фільмів, серіалів і будь-якого кіноконтенту, який містить популяризацію військових формувань, спецпідрозділів поліції Російської Федерації. Мова йде про всі фільми, що містять елементи пропаганди російських силових структур. Але це не означає, що фільм, в якому фігурує персонаж-представник цих структур, автоматично підпадає під заборону. Кваліфікуючою ознакою є саме наявність факту пропаганди, тобто глорификация, створення позитивного іміджу. І це питання буде визначатися спеціальною комісією, яка діє при Держкіно", - повідомив Іллєнко.

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада України заборонила трансляцію фільмів з російською пропагандою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся