ua ru

Ostchem і "Газпромбанк" врегулювали питання погашення боргу на 842,5 млн дол

Ostchem і "Газпромбанк" врегулювали питання погашення боргу на 842,5 млн дол

Компанія Дмитра Фірташа (на фото) Ostchem і російський "Газпромбанк" врегулювали питання погашення боргу на 842,5 млн дол. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ostchem.

"В даний час холдинг Ostchem і "Газпромбанк" завершили переговори по врегулюванню спірних питань щодо погашення заборгованості на 842,5 млн дол.", - йдеться в повідомленні.

"Всі спірні питання врегульовані, конструктивний діалог двох партнерів - позичальника і банку - завершений. "Газпромбанк" з розумінням поставився до не простій ситуації, яка виникла, вона пов'язана з подіями в Україні. Досягнуті взаємоприйнятні рішення, деталі яких розкриватися не будуть", - заявив перший заступник генерального директора Олег Кікта.

Оstchem заявляє, що повністю забезпечить виконання всіх контрактних зобов'язань перед українськими та міжнародними замовниками, чому сприяє запуск "Сєвєродонецького об'єднання "Азот", одного з найбільших підприємств Ostchem.

Відзначається, що в 2015 р. у підприємства Оstchem буде інвестовано близько 1 млрд грн.

Нагадаємо, в грудні російський "Газпромбанк" зажадав від компанії Ostchem Дмитра Фірташа негайно погасити кредит в розмірі 842,5 млн дол. і відсотки по ньому.