ua ru

Решта співробітників МВС покинули Український дім

Решта співробітників ВВ МВС покинула Український дім.

Решта співробітники ВВ МВС покинули Український дім.Під крики «Ганьба!» близько 200 осіб вийшли із заднього бокового виходу Українського дому і піднялися вгору по вул. Трьохсвятительській, де їх чекали автобуси, передає ЕспресоTV.

Як повідомили в УЗГ МВС, група резерву правоохоронців, яка перебувала на відпочинку в Українському домі, вийшла із приміщення за рішенням керівника відомства Віталія Захарченка, щоб "продовжити переговорний процес і врегулювати ситуацію мирним шляхом".

"Під час перебування правоохоронців в Українському домі мітингувальники заблокували приміщення і намагалися провокувати міліціонерів на сутички, незважаючи на чисельну перевагу останніх. Працівники міліції не піддалися на провокації, не дали приводу до ескалації і проявили витримку", - йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

За даними міліції, метою мітингувальників було взяття в полон правоохоронців для подальшого обміну на активістів Майдану, які зараз затримані і заарештовані.

Решта співробітників МВС покинули Український дім

(Фото: "ЕспресоTV")

До цього Український дім відвідав лідер партії "Удар" Віталій Кличко і домовився про відхід співробітників МВС.

Раніше повідомлялося , що співробітники МВС покинули Український дім, скориставшись боковим виходом. За уточненими даними, боковим виходом змогла скористатися частина заблокованих співробітників міліції.