Особливий статус районам Донбасу надаватиме голова АТЦ, - зміна до закону

Особый статус районам Донбасса будет предоставлять руководить Антитеррористического центра при Службе безопасности Украины.

Особливий статус районів Донбасу буде надавати керувати Антитерористичного центру при Службі безпеки України. Відповідні зміни внесені в законопроект 5081 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", розміщений на сайті Верховної Ради.

"Вводиться особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей, до яких відносяться райони, міста, селища, села в межах території, визначеної рішенням керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України", - йдеться в документі.

Раніше надання особливого статусу визначалося рішенням Ради.

Нагадаємо, вчора народні депутати підтримали законопроект № 5081 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". За відповідне рішення проголосували 277 народних депутатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся