Підстав для підвищення тарифів на газ немає, - Гройсман

Підстав для підвищення тарифів на газ немає, - Гройсман
Фото: Володимир Гройсман вважає, що підстав для підвищення тарифів немає

Прем’єр закликав розробляти програми модернізації житлово-комунального сектору на місцях

Сьогодні немає підстав для підвищення тарифів на газ. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі "112 Україна".

"Жодних підстав говорити про підвищення цін на тарифи немає", - заявив він.

Прем’єр додав, що головне завдання сьогодні - позбутися енергетичної залежності країни, і ухваливши рішення про встановлення граничної ціни на газ, уряд унеможливив оборудки у газовій сфері тих, хто "грів руки" на різних цінах на газ, та захистив людей системою субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Глава уряду також нагадав, що тарифи затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) за розрахунками теплокомуенерго, що належать міським громадам, і закликав на місцях розробляти програми модернізації житлово-комунального сектору та комунальної теплоенергетики.

Як приклад таких заходів він навів встановлення індивідуальних теплових пунктів на місцях, проведення модернізації виробництва тепла та вдосконалення його транспортування.

"Де є нормальний мер, господар, там і нормальна структура витрат, формування тарифу і вони працюють на альтернативних джерелах. Є міста, де сотнями встановлюють індивідуальні теплові пункти на місцях, тому що розуміють проблеми людей і відповідним чином починають інвестувати. Тоді у таких містах менше споживання, менше люди сплачують", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, у НКРЕКП переконують, що виділення абонентської плати за газ не передбачає збільшення суми за рахунком.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся