Оскар 2018: повний список переможців кінопремії

Оскар 2018: повний список переможців кінопремії
Фото: Оскар 2018 (oscar.org)

90-та церемонія вручення Оскар 2018 завершена

У ніч на понеділок, 5 березня, в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення Оскар 2018. Статуетки отримали лауреати в 24 номінаціях. РБК-Україна зібрало повний список переможців.

Номінанти на Оскар 2018 були оголошені в кінці січня, а 27 лютого завершилося голосування. Лідером за кількістю номінацій на цей раз став фільм "Форма води" режисера Гільєрмо дель Торо. Він претендував на нагороду відразу в 13 категоріях. Військова драма "Дюнкерк" Крістофера Нолана потрапила у 8 номінацій, у драми Мартіна Макдонаха "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" було 7 номінацій, у фільмів "Темні часи" і "Примарна нитка" - 6.

Переможці Оскар 2018 у всіх номінаціях

Номінація "Кращий фільм"

  • "Форма води" - переможець
  • "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"
  • "Геть"
  • "Клич мене своїм ім'ям"
  • "Темні часи"
  • "Дюнкерк"
  • "Примарна нитка"
  • "Леді Берд"
  • "Секретне досьє"

Номінація "Кращий режисер"

  • Гільєрмо дель Торо ("Форма води") - переможець
  • Крістофер Нолан ("Дюнкерк")
  • Джордан Піл ("Геть")
  • Грета Гервіг ("Леді Берд")
  • Пол Томас Андерсон ("Примарна нитка")

Номінація "Кращий актор"

  • Гері Олдмен ("Темні часи") - переможець
  • Деніел Калуя ("Геть")
  • Тімоті Шаламе ("Клич мене своїм іменем")
  • Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка")
  • Дензел Вашингтон ("Роман Израел, Esq")

Номінація "Краща актриса"

  • Френсіс Макдорманд ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі") - переможець
  • Сірша Ронан ("Леді Берд")
  • Саллі Хокінс ("Форма води")
  • Марго Роббі ("Тоня проти всіх")
  • Меріл Стріп ("Секретне досьє")

Номінація "Краща чоловіча роль другого плану"

  • Сем Рокуел ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі") - переможець
  • Віллем Дефо ("Проект "Флорида")
  • Вуді Харельсон ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі")
  • Річард Дженкінс ("Форма води")
  • Крістофер Пламер ("Всі гроші світу")

Номінація "Краща жіноча роль другого плану"

  • Елісон Дженні ("Тоня проти всіх") - переможець
  • Мері Джей Блайдж ("Ферма "Мадбаунд")
  • Леслі Манвил ("Примарна нитка")
  • Лорі Меткаф ("Леді Берд")
  • Октавія Спенсер ("Форма води")

Номінація "Кращий оригінальний сценарій"

  • Джордан Піл ("Геть") - переможець
  • Емілі Гордон і Кумейл Нанджиані ("Любов-хвороба")
  • Грета Гервіг ("Леді Берд")
  • Гільєрмо дель Торо і Ванесса Тейлор ("Форма води")
  • Мартін Макдонах ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі")

Номінація "Кращий адаптований сценарій"

  • Джеймс Айворі ("Клич мене своїм іменем") - переможець
  • Скотт Нойстедтер і Майкл Х Уебер ("Горе творець")
  • Скотт Френк, Джеймс Менголд і Майкл Грін ("Логан")
  • Аарон Соркін ("Велика гра")
  • Вергілій Вільямс і Ді Рис ("Ферма "Мадбаунд")

Номінація "Кращий фільм іноземною мовою"

  • "Фантастична жінка" (Чилі) - переможець
  • "Нелюбов" (Росія)
  • "Образа" (Ліван)
  • "Про тілі і душі" (Угорщина)
  • "Квадрат" (Швеція)

Номінація "Кращий анімаційний повнометражний фільм"

  • "Коко" - переможець
  • "Бос-молокосос"
  • "Мисливиця"
  • "Фердинанд"
  • "Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

Номінація "Краща операторська робота"

  • "Той, що біжить по лезу 2049" - переможець
  • "Темні часи"
  • "Дюнкерк"
  • "Ферма Мадбаунд"
  • "Форма води"

Номінація "Краща музика"

  • "Форма води" - переможець
  • "Дюнкерк"
  • "Той, що біжить по лезу 2049"
  • "Зоряні війни: Останні джедаї"
  • "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Номінація "Краща пісня до фільму"

  • Remember Me, "Коко" - переможець
  • Mighty River, "Ферма "Мадбаунд"
  • Mystery of Love, "Клич мене своїм ім'ям
  • Stand Up for Something, "Маршалл"
  • This Is Me, "Найбільший шоумен"

Номінація "Кращий монтаж"

  • "Дюнкерк" - переможець
  • "Малюк на драйві"
  • "Тоня проти всіх"
  • "Форма води"
  • "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Номінація "Кращі візуальні ефекти"

  • "Той, що біжить по лезу 2049" - переможець
  • "Зоряні війни: Останні джедаї"
  • "Вартові галактики-2"
  • "Кінг-конг: острів черепа"
  • "Війна за планету мавп"

Номінація "Краща робота художника"

  • "Форма води" - переможець
  • "Красуня і чудовисько"
  • "Той, що біжить по лезу 2049"
  • "Темні часи"
  • "Дюнкерк"

Номінація "Кращий дизайн костюмів"

  • Марк Бріджес ("Примарна нитка") - переможець
  • "Красуня і чудовисько"
  • "Темні часи"
  • "Форма води"
  • "Вікторія і Абдул"

Номінація "Кращий звуковий монтаж"

  • "Дюнкерк" - переможець
  • "Малюк на драйві"
  • "Той, що Біжить по лезу 2049"
  • "Форма води"
  • "Зоряні війни: Останні джедаї"

Номінація "Найкращий звук"

  • "Дюнкерк" - переможець
  • "Малюк на драйві"
  • "Той, що біжить по лезу 2049"
  • "Форма води"
  • "Зоряні війни: Останні джедаї"

Номінація "Кращий грим"

  • "Темні часи" - переможець
  • "Вікторія і Абдул"
  • "Диво"

Номінація "Кращий документальний фільм, повнометражний"

  • "Ікар" (Брайан Фогель) - переможець
  • "Обличчя, села"
  • "Останні люди Алеппо"
  • "Стронг-Айленд"
  • "Abacus: Small Enough to Jail"

Номінація "Кращий документальний фільм, короткометражний"

  • "Рай — це пробка на 405-му шосе" - переможець
  • "Едіт+Едді"
  • "Героїн(я)"
  • "Мистецтво ножа"
  • "Зупинка"

Номінація "Кращий ігровий короткометражний фільм"

  • "Німе дитя" - переможець
  • "Початкова школа Де-Клаб"
  • "11 годин"
  • "Мій племінник Еммет"
  • "Watu Wote: Всі ми"

Номінація "Кращий анімаційний короткометражний фільм"

  • "Дорогий баскетбол" - переможець
  • "Вечірка в саду"
  • "Лу"
  • "Порожнє місце"
  • "Хуліганські казки"
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся