ua ru

Опубліковані фото фінального прототипу iPhone 8

Опубліковані фото фінального прототипу iPhone 8 Фото: Apple (flickr.com Andy)

Оприлюднено найбільш деталізований дизайн нового iPhone 8

Опубліковані фото фінального прототипу нового смартфона виробництва американської корпорації Apple Inc. iPhone 8. Про це повідомляє Forbes.

"Я можу підтвердити, що це фінальний дизайн iPhone 8. На відміну від багатьох макетів, які являють собою звичайний шматок металу, цей прототип дуже докладний і створений з високоякісних матеріалів на фабриці", - заявив редактор Forbes Гордон Келлі.

Згідно з інформацією видання, iPhone 8 дійсно трохи більший, ніж iPhone 7, але помітно менший, ніж iPhone 7 Plus. Він схожий на Galaxy S8 за зовнішнім виглядом, і для більшості власників повинен буть щодо зручний для використання однією рукою.

Наголошується, що задня кришка смартфона виконана зі скла для підтримки бездротової зарядки. Також iPhone 8 має 5,8-дюймовий безрамковий дисплей, а у верхній частині дисплея знаходиться проріз під динамік і датчики.

altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: опубліковано фото iPhone 8 (Гордон Келлі)

Так, за інформацією Келлі, Apple дійсно планує відмовитися від кнопки Home зі сканером відбитків пальців Touch ID і замінити його сканером особи Face ID.

Повідомляється, що новий смартфон iPhone 8 буде презентовано на щорічній презентації Apple восени цього року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple випадково розсекретила революційну систему розблокування iPhone 8 розпізнаванням обличчя користувача. Інформація про цю функцію міститься у програмному коді розумної колонки HomePod.