Опитування: Нові партії стали лідерами довіри серед харків'ян

НовиниПолітика    07.09.2015 - 14:23

Переважна більшість політичних сил, яким симпатизують харків'яни на найближчих місцевих виборах, складають непарламентські партії. Про це свідчать результати опитування Київського центру політичного та економічного аналізу, проведеного в місті в кінці серпня.

За даними дослідження, "Опозиційний блок" може розраховувати на підтримку 24,1% харків'ян, "Самопоміч" - 6,2%, "Лівий блок" - 4,6%, "Батьківщина" - 4,2%, "Солідарність - БПП" - 4,1%, "Народний контроль" - 3,9% та "Наш край" - 3,4%

Примітно, що нові, непарламентські політичні сили мають найкращі перспективи для зростання популярності. Так, близько 9% харків'ян готові підтримати новостворену партію мерів і господарників "Наш Край", також визначені перспективи підтримки мають нова промайданівська сила "Народний контроль" і маловідома "Волонтерська партія".

Перші місця у рейтингу довіри до харківських політиків поділили між собою Геннадій Кернес та Олександр Фельдман. Нинішньому мерові довіряють - 55,1% опитаних, не довіряють - 38,2% респондентів. Народному депутату, співголові партії "Наш край" Олександру Фельдману відповідно довіряють 50,4%, не довіряють - 37%. Губернатор Харківщини Ігор Райнін, який також потрапив у цей рейтинг, продемонстрував лише 19,7% підтримки і 38,8% недовіри.

Опитування було проведене Київським центром політичного і економічного аналізу з 20 по 26 серпня 2015 року. Всього була опитана тисяча респондентів. Похибка репрезентативності становить не більше 3,1% при ймовірності 0,95%.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top