Опитування: 75% росіян вважають, що РФ повинна продовжувати свою політику, незважаючи на санкції

Опитування: 75% росіян вважають, що РФ повинна продовжувати свою політику, незважаючи на санкції
Фото: росіяни

71% респондентів вважає, що влітку санкції ЄС проти Росії будуть продовжені

Більше половини громадян Російської Федерації (75%) вважають, що РФ повинна продовжувати свою політику, незважаючи на санкції. Про це свідчать результати опитування "Левада-Центру".

Так, 71% респондентів вважає, що влітку санкції ЄС проти Росії будуть продовжені, тоді як 15% росіян вважають, що дані заходи не будуть продовжені.


Крім того, згідно з опитуванням, 75% (що на 10% більше, ніж у листопаді 2015 року) опитаних вважають, що РФ потрібно продовжувати свою політику, незважаючи на санкції.

Ще 17% респондентів вважають, що РФ потрібно шукати компроміс, іти на поступки, щоб піти з-під санкцій.

Також, згідно з опитуванням, 47% росіян підтримує ідею про зняття заборони на постачання продуктів харчування з ЄС, тоді як 40% - проти.

"Опитування проведено 27-30 травня 2016 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 800 чоловік у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів країни", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни не хочуть проводити свою відпустку в Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся