Визначені перші претенденти на звання лауреатів п’ятнадцятої ювілейної Загальнонаціональної програми «Людина року-2010»

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» починає оголошувати поточні результати експертного опитування за 2010 рік у ряді номінацій. На даний момент серед лідерів наступні претенденти на здобуття щорічної премії «ЛЮДИНА РОКУ - 2010» за вищі професійні і громадські досягнення (подаються в алфавітному порядку):

«Регіональний лідер року»

1. Вілкул Олександр (Дніпропетровська облдержадміністрація)
2. Вишиванюк Михайло (Івано-Франківська облдержадміністрація)
3. Джарти Василь (АР Крим)
4. Климчук Борис (Волинська облдержадміністрація)
5. Круглов Микола (Миколаївська облдержадміністрація)
6. Ларін Сергій (Кіровоградська обладміністрація)
7. Матвійчук Едуард (Одеська обладміністрація)
8. Папієв Михайло (Чернівецька облдержадміністрація)
9. Присяжнюк Анатолій (Київська облдержадміністрація)
10. Рижук Сергій (Житомирська облдержадміністрація)
11. Тулуб Сергій (Черкаська облдержадміністрація)
12. Удовиченко Олександр (Полтавська облдержадміністрація)

«Промисловець року»

1. Байсаров Леонід (ВАТ Вугільна компанія Шахта "Червоноармійська західна №1")
2. Бойко Володимир (Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча)
3. Вербас Віталій (ВАТ "Дніпрошина")
4. Горбатко Валерій (Одеський припортовий завод)
5. Жмурков Володимир (Миколаївський глиноземний завод)
6. Заблуда Михайло ("Рівнеазот")
7. Каунов Тимофій (СП "Полтавська газонафтова компанія")
8. Козаков Валентин (ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "АЗОТ")
9. Короленко Михайло (ВАТ «Південний ГЗК»)
10. Лісковський Сергій (ЗАТ «Украгрохімхолдинг»)
11. Лук'яненко Володимир (Сумське машинобудівне НПО ім. Фрунзе)
12. Овчаренко Павло ("УкрТатНафта")
13. Олешкевич Олексій(Полтавський турбомеханічний завод)
14. Острогруд Андрій ("Київгума")
15. Скудар Георгій ("Новокраматорський машинобудівний завод")
16. Тимошенко Павло (ЗАТ «Криворізький завод гірничого обладнання»)
17. Шевченко Тарас (ВАТ «Алчевський металургійний комбінат»)
18. Ягичев Олексій (ЗАТ "Єврокар")

«Підприємець року»

1. Аврамов Іван ("Донбасхолдинг")
2. Антощук Андрій (ТОВ "АЛЬТКОМ")
3. Глімбовський Олександр (Група компаній "Альтіс-Холдинг")
4. Голодницький Олександр (ДП "Дельта-лоцман")
5. Давтян Олександр (Інвестиційна група "ДАД")
6. Дамчук Ігор ("Слобожанська будівельна кераміка")
7. Дарчук Семен (ВАТ "Подільський цемент")
8. Дубовсков Андрій (МТС)
9. Карпик Ярослав (Тернопільський радіозавод «Оріон»)
10. Мірошников Юрій ("МАУ")
11. Онопрієнко Валерій (ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів" )
12. Орленко Микола ("Укрреставрація")
13. Петренко Володимир ("Київметробуд")
14. Пилипенко Олександр (Завод залізобетонних конструкцій ім. С.Ковальської)
15. Попов Віктор (МК «Содружество»)
16. Притуляк Володимир (Компанія "Бельведер-Україна")
17. Федченко Олександр (Корпорація "ІНКОМ")

«Менеджер року»

1. Агєєв Максим ("Denovo")
2. Артеменко Наталія (ВАТ "М'ясокомбінат "Ятрань")
3. Бойко Ігор («Житомирські ласощі»)
4. Вовк Орест ("Ензим")
5. Єршов Артемій (ТОВ "Трійка Діалог Україна")
6. Матвєєв Сергій (Корпорація "АТЛАС")
7. Ніколайчук Станіслав (Торговий дім "НІКО")
8. Платонов Олег (ЗАТ «Пласке»)
9. Поліщук Василь ("Інфоком")
10. Пономарьов Олег ("Київмлин")
11. Постельников Віктор (Автомобільна група "ВІПОС")
12. Редер Анатолій (ВАТ "Інтерхім")
13. Савенко Сергій ("Hewlett-Packard Україна")
14. Савицький Сергій (Міжнародний автомобільний холдинг "Атлант - М (Україна)")
15. Соколовський Олександр ("Текстиль-Контакт")
16. Тихонов Ігор ("Сармат")
17. Триндюк Юрій (ВАТ "Холдингова компанія «Хлібні інвестиції")
18. Фіала Томаш (Компанія "Драгон Капітал")
19. Чернишов Петро ("Славутич Карлсберг груп")
20. Чернявський Георгій (Корпорація "Навігатор")
21. Чуйков Юрій ("Фарлеп - Інвест")

«Фінансист року»

1. Байрака Владислав (Банк Кіпра)
2. Барон Петро ("VAB Банк")
3. Башкіров Віктор ("Промінвестбанк")
4. Вайсман Костянтин ("ПУМБ")
5. Велика Олена (ПАТ «Адамант-Investments»)
6. Гідез Філіпп («ІндексБанк»)
7. Гребинський Леонід ("Індустріалбанк")
8. Грізель Йоханнес ("ING банк Україна")
9. Дубілет Олександр («Приватбанк»)
10. Козак Владислав («Ощадбанк»)
11. Краснов Грег ("Платинум банк")
12. Михайле Вікторія ("Альфа-Банк")
13. Мороховський Вадим (АКБ «Південний»)
14. Наумов Сергій ("Правекс банк ")
15. Юшко Ігор ("Сбербанк Росії")

«Лідер страхового ринку року»

1. Вотле Філіпп («АХА»)
2. Габідулін Ібрагім (ТОВ «Страховий брокер «Дедал»)
3. Гордієнко Ігор ("ІНГО - Україна")
4. Грицута Дмитро (СК «ТАС»)
5. Єфімов Юрій (СК "Кредо Класик")
6. Мейзнер Яцек («Альфа страхування»)
7. Михайлов Олександр (Українська пожежно-страхова компанія)
8. Нельга Павло ("Українська страхова група")
9. Норулак Павол (СК "Дельта Жизнь")
10. Перетяжко Андрій ("АХА Україна")
11. Сіренко Ірина (СК "Провідна")

«Лідер малого та середнього бізнесу року»

1. ТОВ «Аверса Україна»
2. ВАТ «Бердичевський пивоварний завод»
3. ТОВ «Гранд Престиж»
4. Торгово-виробнича компанія «Ергопак»
5. ВАТ «Колумб»
6. УВП УТОС «Крим Пак»
7. ТОВ «Системи швидкого харчування «Пицца Челентано»
8. Українська соціальна мережа «Connect.ua»


«Національна торговельна марка року»

1. «COMFY»
2. «GALA»
3. «Milk Life»
4. «PREZIDENT»
5. «АТБ - МАРКЕТ»
6. «ГАВРИЛІВСЬКІ КУРЧАТА»
7. «ДАРНИЦЯ»
8. «ЕКОМАРКЕТ»
9. «ЖИТОМИРСЬКІ ЛАСОЩІ»
10. «ЗЛАГОДА»
11. «КОМО»
12. «КОРОНА»
13. «ЛАСУНЯ»
14. «МЕГАМАРКЕТ»
15. «НАША РЯБА»
16. «НЕМИРОВ»
17. «ОРИАНДА»
18. «ПРЕМІЯ»
19. «РОШЕН»
20. «СЛАВУТИЧ»
21. «СТОЖАР»
22. «ТРИ МЕДВЕДЯ»
23. «ФАРРО»
24. «ЧУМАК»
25. «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ»
26. «ШАБО»
27. «ЕПІЦЕНТР»
28. «ЯТРАНЬ»

«Інвестиція року»

1. Інвестиційні проекти Групи компаній «OLEDO»
2. Інвестиційні проекти «АГРОПРАЙМ ХОЛДИНГ»
3. Інвестиційні проекти компанії «КОНКОРД КАПІТАЛ»
4. Інвестиційні проекти «МААК «УРГА»
5. Інвестиційні проекти «МАСТЕР АВИА»
6. Інвестиційні проекти ПАТ «Завод «МАЯК»
7. Інвестиційні проекти «САМСУНГ Україна»
8. Інвестиційні проекти ВАТ «Завод «ФІОЛЕНТ»
9. Інвестиційні проекти холдингової компанії «ХЛІБНІ ІНВЕСТИЦІЇ»
10. Інвестиційні проекти ВАТ «ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ»


«Аграрій року»

1. Акневський Юрій (ЗАТ «Бахмутська аграрна спілка»)
2. Андрієвський Андрій (ДАК «Хліб України»)
3. Биков Сергій (ТОВ «Українська молочна компанія»)
4. Богданов Ігор (Українська агрокомпанія «Аграрник»)
5. Бойко Микола (НП АТ «Масандра»)
6. Власов В'ячеслав (ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова»)
7. Грінченко Микола (Група «Агротрейд»)
8. Гута Іван (Агрохолдинг "Мрія")
9. Журавльов Юрій (ЗАТ «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон»)
10. Зайцев Олексій («Сади України»)
11. Корилкович Данило («Дакор агро холдинг»)
12. Корост Тетяна (ТОВ Агрофірма «Маяк»)
13. Крохмаль Андрій (Фермерське господарство «ЛАДІС»)
14. Львова Ольга (КСП «Балабанівське»)
15. Найдьонова Віра («Дослідне господарство «Асканійське»)
16. Стадник Михайло (ТОВ «СТІОМІ-холдинг»)
17. Таєнчук Віталій (ДП «Дослідне господарство «Пасічна»)
18. Терещенко Михайло (ГК «Linen of Desna»)
19. Хорішко Володимир (Корпорація «Агросоюз»)

«Туристична компанія року»

1. «MIBS Travel Ukraine»
2. «Pan Ukraine»
3. «Pegas»
4. «Артекс' 94»
5. «Галопом по Европам»
6. «Гамалія»
7. «Загорье»
8. «Київський супутник»
9. «Королівська миля»
10. «Роза ветров»
11. «СAM»
12. «Седьмое небо»
13. «Феєрія мандрів»
14. «ЯНА»

«Спортсмен року»

1. Батенкова-Бауман Юлія (лижі)
2. Бризгіна Єлизавета (легка атлетика, біг)
3. Варданян Армен (грекоримська боротьба)
4. Говоров Андрій (плавання)
5. Дерун Катерина (легка атлетика, метання списа)
6. Зевіна Дарина (плавання)
7. Іванчук Василь (шахи)
8. Кононова Олександра (біатлон)
9. Лук'яненко Віталій (лижі)
10. Лященко Ігор (спортивна ходьба)
11. Осіпенко-Радомська Інна (веслування на байдарці)
12. Сапунова Юлія (тріатлон)
13. Сатін Олександр (стрибки на батуті)
14. Солодуха Ольга (легка атлетика)
15. Степко Олег (спортивна гімнастика)
16. Федоришин Василь (вільна боротьба)
17. Чигаєв Георгій (бокс)
18. Юрковська Олена (лижі)

«Меценат року»

1. Адамовський Андрій (Фонд Українського авангардного мистецтва)
2. Багрій Петро (Фонд розвитку сучасного мистецтва «Ейдос»)
3. Воронов Ігор (Арт фонд Воронова)
4. Загорій Володимир (Ліга меценатів)
5. Кутовой Дмитро (Благодійний фонд «Харківський театральний центр»)
6. Оніщенко Олександр ( «TOP-Ukraine»)
7. Писарчук Петро (Благодійний фонд «Південний»)
8. Прогнімак Олександр (Фонд «Арт Інвест»)
9. Троїцький Владислав (художній керівник театру «ДАХ»)
10. Уткін Євген («КМ Core»)


Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2010 року та оголошені на підсумковій прес-конференції програми «ЛЮДИНА РОКУ» в середині січня 2011р.
В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ - 2010» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся