Опозиція залучає екс-глав міліції і СБУ до розслідування злочинів проти учасників Євромайдану, - Турчинов
Штаб національного спротиву проводить альтернативні розслідування щодо злочинів проти учасників протесту. В штабі достатньо екс-керівників і міліції і СБУ, щоб зробити якісно ці розслідування, заявив сьогодні на прес-конференції заступник голови фракції "Батьківщина" Олександр Туричнов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Наші спеціалісти в штабі національного спротиву починають альтернативні розслідування цих злочинів, жоден злочинець не буде залишений без покарання...", - сказав Турчинов.
Він наголосив на тому, що "В Україні сотні людей та активістів протестного руху кинуті за грати без підстав та юридичної аргументації, в той же час жоден працівник силових структур, не притягнутий до відповідальності і навіть не затриманий... тому що за всім цим стоїть влада тому що вже не можна розділити кримінал і силові структури...", - додав Турчинов.