"Опоблок" зробив заяву щодо ситуації на Погоджувальній раді

НовиниПолітика    14.11.2016 - 14:28
"Опоблок" зробив заяву щодо ситуації на Погоджувальній раді
"Опоблок" зробив заяву щодо ситуації на Погоджувальній раді

"Опозиційний блок" зробив заяву за фактом сьогоднішньої ситуації на Погоджувальній раді у Верховній Раді. Про це йдеться в повідомленні прес-служби політсили.

"Ситуація на Погоджувальній раді Верховної Ради – це наслідок провокацій, які влада та її наймані "радикали" регулярно влаштовують проти нашої партії і її виборців". – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що "Опозиційний блок" буде давати жорстку відсіч коаліції, яка "зробила людей жебраками". "Ми захистимо себе і не дамо в образу людей, яких ображає ця влада. Ми доб'ємося, щоб ця Верховна Рада була переобрана, а провокатори із партії війни відповіли за свої дії", - зазначили в партії.

"Опоблок" вважає, що коаліція, яка прийшла до влади два з половиною роки тому, "обдурила людей і довела країну до соціально-економічної катастрофи".

"Вони брешуть з трибуни Верховної Ради, крадуть і ображають наших виборців". – упевнені в партії, додавши, що спікер парламенту вважає, що "жителі половини країни не мають права на вираження своєї думки".

"Тепер вони дійшли до підпалу офісу телеканалу. І, судячи з того, як блокується розслідування "одеської Хатині", не можна виключати їх причетності до цього злочину. Вони обдурили людей і розвалили економіку. У людей, яких ця влада обікрала, терпіння вже закінчилося. Народ бачить платіжки в кілька тисяч гривень, порівнює їх з е-деклараціями влади і вимагає справедливості", - йдеться в заяві.

"Опозиційний блок" доб'ється справедливості. Наймані "радикали" і їх господарі повинні відповісти за злодійство і корупцію, які вони розвели за останні два з половиною роки. Верховна Рада повинна бути переобрана. Громадяни України гідні влади, яка буде захищати їх, а не обкрадати", - підсумували в партії.

On Top