ru ua

"Опоблок" вітає надання Україні безвізового режиму з ЄС

"Опоблок" вітає надання Україні безвізового режиму з ЄС Фото: Сергій Льовочкін

У політсилі вважають це величезним кроком вперед у відносинах України та ЄС

Партія "Опозиційний блок" вітає надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом. Про це заявив народний депутат від "Опоблоку" Сергій Льовочкін, передає прес-служба політсили.

"Опозиційний блок" вітає надання Україні безвізового режиму. Ми вважаємо це величезним кроком вперед у наших відносинах з ЄС. Україна по-справжньому стає ближчою до Європейського Союзу. Але це і величезні зобов'язання з боку України, які вона повинна виконувати. Ми повинні будувати Європу всередині нашої країни", – сказав Льовочкін.

На його думку, в питанні надання безвізового режиму створено кілька міфів, які необхідно розвіяти.

"Перший з яких – це те, що надання безвізу – заслуга нинішньої влади. Це неправда. Тому що план дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС було надано Україні в кінці 2010 року. До жовтня 2013 року він був виконаний на 85%, і це визнається нашими європейськими партнерами", – підкреслив нардеп.

Крім того, він заявив, що на виконання цих 85% плану з надання безвізового режиму брала участь команда тих людей, які зараз беруть участь в "Опозиційному блоці". "Тому не тільки на словах, але й ділом ми внесли великий вклад у лібералізацію візового режиму з ЄС", – заявив Льовочкін.

"Другий міф, щодо якого я хотів би застерегти, щоб українська влада не перетворилася у туристичне агентство, яке зараз замість того, щоб проводити реформи і будувати Європу в Україні, буде займатися тільки поліпшенням можливостей для тих громадян нашої країни, які зможуть їздити в Європу", – сказав політик.

Він підкреслив, що 60% українців зараз за межею бідності і не можуть собі цього дозволити поїздок в ЄС.

Нагадаємо, сьогодні Рада ЄС проголосувала за надання безвізового режиму для громадян України.