Операція з видалення пухлини з легенів короля Іспанії Хуана Карлоса пройшла успішно.

Операція з видалення пухлини з легенів короля Іспанії Хуана Карлоса пройшла успішно. Лікарі прооперували 72-річного монарха у Барселоні, передає РБК з посиланням на Associated Press. За словами лікарів, злоякісних клітин у легенях короля не виявлено.
Пухлина була виявлена у Хуана Карлоса під час регулярного обстеження місяць тому. Після ряду аналізів лікарі вирішили видалити пухлину в правій легені монарха. Він відомий пристрастю до куріння, щоправда, в останні роки ніхто не бачив його кращим. Ходять чутки, що монарху вдалося позбутися від шкідливої звички.
Хуан Карлос прийшов до влади в Іспанії в 1975 р. після смерті диктатора Франко. Відразу ж після вступу на престол він провів реформи, легалізувавши політичні партії і розпустивши франкістську "фалангу". У 1978 р. була прийнята нова конституція Іспанії, де король був оголошений спадкоємцем не Франко, а історичної монархії, і гарантувалися цивільні права і свободи. Крім того, при Хуані Карлосі провінції отримали більше самостійності (Іспанія перетворилася на федеративну державу), що, однак не зняло повністю проблему націоналізму та сепаратизму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся