ОПЕК практично погоджувала рішення про зниження здобичі на 1 млн бар./сутки з 1 грудня 2006 р., - міністр нафти Венесуели.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) практично погоджувала рішення про зниження здобичі на 1 млн бар./сутки з 1 грудня 2006 р. З такою заявою виступив сьогодні міністр нафти Венесуели Рафаель Рамірес, виступаючи по місцевому телебаченню. За словами міністра, йому б не хотілося, щоб ціна на т.з. "нафтову корзину" ОПЕК впала нижче 55 дол./бар., передає (С) Associated Press. "В цілому міністри картеля вже ухвалили рішення", - розповів Р.Рамірес. "Ми постійно підтримуємо зв'язок з міністрами з Ірану, Катару, Алжіру, генеральним секретарем, і всі вже давно погодилися на скорочення здобичі", - вказав міністр. Ціна нафтової "корзини" ОПЕК вже декілька днів зберігається нижче за відмітку 55 дол./бар. Так, за станом на 12 жовтня 2006 р. ціна "корзини" склала 54,19 дол./бар. В той же час, секретаріат ОПЕК сьогодні переглянув ціну "корзини", встановлену за станом на 11 жовтня, до пониження з 54,25 до 54,16 дол./бар.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся